Album rodzinny Fotografia Rodzinna Projekt fotograficzny

Album rodzinny
Archive for November, 2013
Paula i Maciek
Paula i Maciek

Paula i Maciek z Kostkiem i Jasiem. Znamy się już dużo lat, ale jeszcze nie fotografowałam całej rodziny w komplecie. To zdjęcie z końca roku 2012. Robione tuż przed świętami. 

BON na sesję – Idealny pomysł na prezent !
BON na sesję - Idealny pomysł na prezent !

Autentyczny przykład prezentu dla przyszłej mamy. Agata dostała od przyjaciółek 2 sesje, które miałam wykonać: ciążową i z małym bobaskiem. Przyjaciółki, które wręczały prezent przygotowały kupony, które oprawione w ramki zawisły na ścianie. Przyszła mama była zachwycona. Już niebawem pokażę efekty obu sesji.

Asia i Zosia
Asia i Zosia

          Asia i Zosia. Mama i córka. Mądre i piękne. A do tego dwa cudne koty. Asia świetnie gotuje, jest współautorką bloga i książki “Klapsa czy Konferencja”. Zosia studiuje i poznaje świat. Dziękuję dziewczyny za pokazanie mi kawałeczka swojego życia.  

Basia i Adam
Basia  i Adam

Basia lubi być mamą bo jak mówi: ma świetne dzieci, fajnego męża i jest jejdobrze.  A jej marzenie to : Wielka rodzina przy wielkim drewnianym stole i wszyscy mówią w tym samym momencie. Wydaje mi się, że się spełnia, a Wam?

Urban Market w 1500
Urban Market w 1500

Jako jednoosobowe studio fotograficzne zapraszam do pozowania w Albumie Rodzinnym. Tu pamiątka zUrban Market w 1500m do wynajęcia w Warszawie. W moim plenerowym studio  można sportretować się z rodziną, przyjaciółmi lub solo.  

Klimek Luty 2013
Klimek Luty 2013

Marta i Krzysiek zaprosili mnie do siebie na początku roku 2013. Bardzo polubiłam ich mieszkanie, byłam przekonana, że wyjdzie super na zdjęciach. Oni też oczywiście. Mają milion cudnych rzeczy – np konia w sypialni.  Podejrzewam, że Marta jest wcieleniem Pipi – ogromna wyobraźnia, zdecydowane, własne zdanie. A Krzysiek zna magiczne sztuczki, raz ma wąsy, a […]